fbpx
 

Neden PETZOO Antalya?

Neden PETZOO Antalya

PETZOO, sektör firmalarının ülke geneline açılması ve yurt dışı bağlantılar kurabilmelerine olanak sağlayacak verimli ve etkili bir ticari platform oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir.
Fuar; firmaların hedef pazarlarına ulaşmasını, yapılan uluslararası iş birlikleri ve tanıtım çalışmalarının da desteğiyle kolaylaştırmaktadır. Bu sayede PETZOO, ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin buluşma noktası olmakta, sektörün geleceğine yapılan bir yatırım niteliği taşımaktadır.
PETZOO Antalya Fuarı, Evcil Hayvan Ürünleri Sektörü’nün bir araya gelmesi, pazar büyümesinin sağlanması, yeni müşteri kitlesinin oluşturulması bakımından önem arz etmektedir.
Tüketicinin profesyonel ürünlerle tanışması, mağaza ve e-ticaret işletmelerinin satılabilir ürünleri incelemesi, çeşitliliğin artması adına faydalı olacaktır.
Tüm dünyada büyüyen sektörler arasında olan evcil hayvan ürünleri sektörünün Antalya merkezli Akdeniz Bölgesi’nde gelişimi sektör mensupları ile birlikte daha da hızlanması hedeflenmektedir.
İhracat kanalları oluşturmak,
Yurt içi ve yurt dışında yeni pazarlar oluşturmak,
Düşünülen muhtemel fiyatları test etmek, tepkileri ölçmek,
Kısa ve orta vadede yeni müşteriler kazanmak,
Mevcut müşterilerini ve satışlarını korumak,
Müşterilerine güven vermek,
Prestij sağlamak,
Ürünlerini alternatif ürünler ile karşılaştırmak,
Yeni dağıtım kanalları ve bayiler bulmak,
Yeni siparişler almak,
Yenilikleri tanıtmak gibi imkanlara ve avantajlara sahip olabilirsiniz.