PETZOO Antalya

PETZOO ülkemizde düzenlenen alanının en büyük uluslararası ihtisas fuarıdır. 10’uncusu Antalya’da düzenlenecek olan fuar; uluslararası iş birlikleri ile birçok ülkeye ulaşarak katılımcı ve ziyaretçisi ile PETZOO Fuarlarının global ticaret odaklı yapısını PETZOO Antalya’da da devam ettirmektedir. Bu yıl fuar Akdeniz Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Antalya’da gerçekleştirilmektedir.

Düzenlendiği 7 yılda 603 Standlı firmanın yer aldığı, 182.745 Ziyaretçisi olan PETZOO fuarları, 2020’de sektörün dikkatini Antalya ve Akdeniz Bölgesine çekmeyi amaçlıyor. 18-21 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan, sektöründe öncü firmaların katıldığı, nitelikli yerli ve yabancı ziyaretçilerin hedeflendiği fuarımızda görüşmek dileğiyle.

PETZOO Türkiye

Türkiye’de pet sektöründe yaşanan büyüme ile birlikte her yıl artan evcil hayvan sahipliği ve mağaza/klinik arayışı, sektör firmalarının yeni ürün arayışıyla beraber ticari platformda bir buluşmayı önemli bir hale getirmiştir.

PETZOO Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde düzenlenen Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı’dır. Fuar bu bölgede tek olma özelliğini taşımaktadır. 18 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında Antalya Expo Fuar Alanı’nda…

Bize Ulaşın

Fuarcılık sektöründe ki 10 yıllık tecrübemiz ile sektörün en genç ve enerjik firması olarak farklı bir bakış açısıyla, yapılmayanı yapmak üzere yola çıktık.
Hedefimiz konsept fuarlar gerçekleştirerek katılımcısının yanı sıra ziyaretçisini de memnun eden fuarlar gerçekleştirmek.

Ulusal Fuarcılık

“Reklam; bumerang gibidir mutlaka geri döner” sözümüzü doğrulayacak başarılı organizasyonlar ile sektörde farklı olmak için çalışıyoruz, çalışacağız …

Fuar hakkında detaylı bilgi almak ve standlı katılım talebi oluşturmak için bize ulaşın.

YURT DIŞI FUAR İŞ BİRLİKLERİMİZ

MEDYA PARTNERLERİMİZ