PETZOO Türkiye Hakkında

Ülkemizdeki sektöre yönelik uluslararası nitelikteki tek ve en büyük fuardır. PETZOO Türkiye , sektör firmalarının ülke geneline açılması ve yurtdışı bağlantılar kurabilmelerine olanak sağlayacak verimli ve etkili bir ticari platform oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir. Fuar, firmaların dünya pazarlarına ulaşmasını kolaylaştırmak üzere ülkemizin en büyük ticaret merkezi İstanbul’da düzenlenirken, ulusal ve uluslararası etkin tanıtım çalışmaları ile potansiyel alıcılar ve profesyonellere duyurulmaktadır.

Bu sayede PETZOO Türkiye , ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin buluşma noktası olmakta, sektörün geleceğine yapılan bir yatırım niteliği taşımaktadır. Türkiye ekonomisi dünyada ilk 10 içine girmeye oynarken, bu gelişmelerin neticesinde İstanbul Dünya’nın ticaret ve aktarım merkezi olma yolunda ilerleyen bir metropol, PETZOO Türkiye sektörün küresel buluşma noktası olabilecek potansiyele sahiptir.

Müşteri Hizmetleri
0212 321 10 02

ulusal@ulusalfair.com

Müşteri Hizmetleri
0212 321 10 02

ulusal@ulusalfair.com

Katılımcı Menüsü
PETZOO Türkiye

Türkiye’de pet sektöründe yaşanan büyüme ile birlikte her yıl artan evcil hayvan sahipliği ve mağaza/klinik arayışı, sektör firmalarının yeni ürün arayışıyla beraber ticari platformda bir buluşmayı önemli bir hale getirmiştir.

Ziyaretçi Menüsü

PETZOO Türkiye, ülkemizde düzenlenen alanının en büyük ihtisas fuarıdır. Bu yıl 7.si düzenlenecek olan fuar; uluslararası iş birlikleri ile birçok ülkeye ulaşarak katılımcı ve ziyaretçisi ile Avrasya bölgesini domine etmeyi hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri
0212 321 10 02

ulusal@ulusalfair.com

Müşteri Hizmetleri
0212 321 10 02

ulusal@ulusalfair.com

Bize Ulaşın

Fuarcılık sektöründe ki 10 yıllık tecrübemiz ile sektörün en genç ve enerjik firması olarak farklı bir bakış açısıyla, yapılmayanı yapmak üzere yola çıktık.
Hedefimiz konsept fuarlar gerçekleştirerek katılımcısının yanı sıra ziyaretçisini de memnun eden fuarlar gerçekleştirmek.

Ulusal Fuarcılık

“Reklam; bumerang gibidir mutlaka geri döner” sözümüzü doğrulayacak başarılı organizasyonlar ile sektörde farklı olmak için çalışıyoruz, çalışacağız …

Fuar hakkında detaylı bilgi almak ve katılım talebi oluşturmak için bize ulaşın.

YURT DIŞI FUAR İŞBİRLİKLERİMİZ

MEDYA PERTNERLERİMİZ